Четвер, 25.04.2024, 06:35 | Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт Фан-клубу Футбол

Головна » 2012 » Червень » 08
 фото Getty Images
Можемо відзначити Левандовскі який зміг здобути єдиний гол для Польщі та вибороти багато штрафних та стандартів. Значно кращою відзначились грою поляки. Також на 44 хв. червоною карткою нагородили Пападопулуса, а в 2 таймі вже й Щесну. Слідкуємо за грою.
Ось і закінчивсь матч в  другому таймі ініциативу взяла Греція. Матч дуже вразив нас, бо в ньому було 2 червоних, не забитий пенальті греків.
Гравці матчу: 1 місце - Димітріс Салпінгідісimgnews ... Читати далі »
Переглядів: 388 | Додав: Ростислав | Дата: 08.06.2012 | Коментарі (0)

Getty Images
П'ятниця, Вроцлав, стадіон Міський, 21:45, арбітр Ховард Уебб (Англія).Пряма трансляція на ТРК Україна і ТК Футбол. Головним питанням щодо складу збірної Росії залишається позиція воротаря. Напевно тільки Дік Адвокат і рідкісні його помічники знають, кого голландський наставник вважає основним голкіпером команди на турнірі. Чудовий сезон Малафєєва і травма Акінфєєва зрівняли їх шанси. Велика ймовірність, що зіграє перший. По інших позиціях питань практично немає. Лінія оборони і півзахисту читаються просто, там можуть зміни хіба тільки по ходу турніру. А ось в атаці можуть бути варіанти. Точно буде в складі Аршавін, а от у решти гравців шанси зіграти залежать від бажання тренера. Кержаков може зіграти як на звичній позиції центрального форварда, так і глибше до правого флангу. У першому випадку кандидати на місце в старті Дзагоєв і ... Читати далі »
Переглядів: 442 | Додав: Ростислав | Дата: 08.06.2012 | Коментарі (0)

Стадион в Варшаве готов к открытию, фото smcloud.net
П'ятниця, Варшава, стадіон Народової, 19:00, арбітр Карлос Веласко Карбальо (Іспанія).Пряма трансляція на Першому національному та ТК Футбол. У двох останніх матчах напередодні турніру збірна Польщі зі стартових хвилин виходила в однаковому складі. Звичайно, потім були заміни і всякі інші експерименти, однак Францішек Смуда дав зрозуміти, що саме так буде виглядати склад його команди в першому поєдинку на турнірі. Якщо наставник поляків презентує хоча б одна зміна - це можна буде вважати великою несподіванкою. Із цікавих моментів слід зазначити зв'язку Василевськи - Перкі в центрі оборони. Василевськи по своєму амплуа крайній захисник, а Перкі за походженням поляк, який і мови батьківщини своїх предків не знає. Ймовірно, довгий час грає в Бельгії Василевськи з ним французькою говорить. В інши ... Читати далі »
Переглядів: 448 | Додав: Ростислав | Дата: 08.06.2012 | Коментарі (0)

Переглядів: 444 | Додав: Ростислав | Дата: 08.06.2012 | Коментарі (0)